KPP Gniezno

Ważne informacje - 5 artykułów

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona prawna funkcjonariuszy
Zielona Strefa

Najczęściej czytane

 1. Co zrobić ze znalezionym telefonem komórkowym, portfelem czy aparatem cyfrowym?

 2. POWIATOWE OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI

  W Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. Była to okazja, by podziękować funkcjonariuszom i pracownikom Policji za ich służbę i zaangażowanie. Za trud włożony w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu gnieźnieńskiego policjanci odebrali odznaczenia, wyróżnienia i awanse na wyższe stopnie służbowe.

 3. Za niezapłacony mandat możesz trafić do aresztu

  Unikając odbierania przesyłek poleconych z mandatem za przekroczenie prędkości, kierowca naraża się na zatrzymanie i kilka dni aresztu.

 4. Wypadek drogowy w Skorzęcinie

 5. Wypadek drogowy w Łabiszynku - dwie osoby nie żyją

 6. Tragiczny wypadek w Witkowie

 7. Powiatowe obchody Święta Policji

  Na placu Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie 9 sierpnia 2019 r. miała miejsce uroczysta gala z okazji Święta Policji. Było to święto szczególne, gdyż w tym roku świętujemy 100 rocznicę Powstania Policji Państwowej. Za trud włożony w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu policjanci odebrali odznaczenia i awanse na wyższe stopnie i stanowiska. Zostały również wręczone medale za zasługi na rzecz NSZZ Policjantów oraz Wielkopolskiej Policji, a także wyróżnienia dla pracowników cywilnych. W obchodach święta uczestniczyli m.in. parlamentarzyści, samorządowcy z całego powiatu gnieźnieńskiego, przedstawiciele instytucji państwowych i środowisk mundurowych.

 8. Czyja to zguba ?

  Dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie jest w posiadaniu portfela z zawartością dowodu osobistego i pieniędzy. Portfel znajdował się w skrzynce pocztowej przy ulicy Głogowskiej w Poznaniu. Poczta Polska, z uwagi na adres zameldowania właściciela dowodu przekazała go do Gniezna, jednak pod widniejącym na dokumencie adresie mężczyzna - Michał P. nie mieszka od kilku lat. W celu odbioru zguby jego właściciel proszony jest o kontakt telefoniczny z dzielnicowym mł. asp. Rafałem Woźniakiem pod numerem telefonu 786 936 222.

 9. XX-lecie powołania gnieźnieńskich antyterrorystów

  Grupa Realizacyjna Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie obchodzi właśnie XX-lecie powstania. Zapraszamy do zapoznania się z jej historią.

 10. Waliszewo - tragiczne w skutkach zderzenie motocyklisty z samochodem osobowym

  Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 197 w miejscowości Waliszewo z drogą w kierunku Kłecka. Jak wstępnie ustalono kierujący hondą zderzył się z motocyklistą. Kierujący jednośladem zmarł po przewiezieniu do szpitala. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

Powrót na górę strony