KPP Gniezno

Ważne informacje - 5 artykułów

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona prawna funkcjonariuszy
Zielona Strefa

Najczęściej czytane

 1. Szukamy właścicieli aut uszkodzonych w piątkowym pościgu

  Policjanci Wydziału Kryminalnego gnieźnieńskiej komendy szukają kierowców pokrzywdzonych w dwóch kolizjach drogowych!

 2. Co zrobić ze znalezionym telefonem komórkowym, portfelem czy aparatem cyfrowym?

 3. Areszt dla piątkowego uciekiniera

  Sąd aresztował tymczasowo na 3 miesiące 39-letniego mieszkańca Torunia, którego gnieźnieńscy policjanci zatrzymali po pościgu. Mężczyzna uciekając skradzionym Audi Q5 nie zatrzymał się do kontroli, spowodował dwie kolizje drogowe, uderzył kilkukrotnie w barierki ochronne, stworzył bezpośredni zagrożenie dla życia i zdrowia uczestników ruchu drogowego. Zarówno paserstwo, jak i niezatrzymanie się do kontroli drogowej jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 4. Profilaktyka u seniorów

  Gnieźnieńscy policjanci spotkali się dzisiaj przy kawie z przesympatycznymi emerytami Stowarzyszenia „ Klub Seniora Velux”, które odbyło się przy ulicy Kolejowej. Celem spotkania było uświadomienie przybyłym, jakimi metodami posługują się przestępcy i jak ustrzec się przed oszustwem i kradzieżą.

 5. Za niezapłacony mandat możesz trafić do aresztu

  Unikając odbierania przesyłek poleconych z mandatem za przekroczenie prędkości, kierowca naraża się na zatrzymanie i kilka dni aresztu.

 6. Tragiczny wypadek w Witkowie

 7. Wypadek drogowy w Łabiszynku - dwie osoby nie żyją

 8. Powiatowe obchody Święta Policji

  Na placu Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie 9 sierpnia 2019 r. miała miejsce uroczysta gala z okazji Święta Policji. Było to święto szczególne, gdyż w tym roku świętujemy 100 rocznicę Powstania Policji Państwowej. Za trud włożony w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu policjanci odebrali odznaczenia i awanse na wyższe stopnie i stanowiska. Zostały również wręczone medale za zasługi na rzecz NSZZ Policjantów oraz Wielkopolskiej Policji, a także wyróżnienia dla pracowników cywilnych. W obchodach święta uczestniczyli m.in. parlamentarzyści, samorządowcy z całego powiatu gnieźnieńskiego, przedstawiciele instytucji państwowych i środowisk mundurowych.

 9. BEZPIECZNYM I SPRAWDZONYM AUTOKAREM NA LETNI WYPOCZYNEK

  Słoneczna pogoda i wakacje sprzyjają letnim wyjazdom. Zadbajmy o to, aby korzystać z w pełni sprawnych i bezpiecznych środków transportu. Potrzebę kontroli autokaru może policjantom zgłosić każdy.

 10. Zatrzymany poszukiwany ENA

  Gnieźnieńscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali poszukiwanego 32-latka. Polski wymiar sprawiedliwości wydał za mężczyzną Europejski Nakaz Aresztowania za kradzież z włamaniem i znieważenie funkcjonariuszy. Poszukiwany za wpadł w ręce funkcjonariuszy podczas kontroli drogowej.

Powrót na górę strony