Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kobieta biorąca udział w kradzieży złota zatrzymana

Data publikacji 16.06.2014
Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci zatrzymali jedną z dwóch kobiet, które wykorzystując dziecko ukradły sztabkę złota wartą 70 tys. złotych. Podejrzana usłyszała już zarzuty. Policja poszukuje drugiej kobiety. Obu grozi kara do 5 lat więzienia

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Gnieźnie zatrzymali kobietę, która jak się okazało stoi za kradzieżą sztabki złota. 17 lutego br. weszła do jednego ze sklepów w Poznaniu i działając wspólnie z drugą kobietą odwróciła uwagę ekspedientki. W tym samym czasie będący z nimi chłopiec ukradł ze sklepowej lady sztabkę złota wartą 70 tys. złotych. Całe zajście zarejestrowała kamera monitoringu. Na filmie widać, jak cała trójka pospiesznie opuszcza sklep.

Policjanci z Gniezna prowadzili czynności w związku z kradzieżami jakie miały miejsce na terenie powiatu. W gronie typowanych sprawców pojawiła się jedna z kobiet. W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że zatrzymana odpowiada za kradzież złota. Śledczy znają też tożsamość drugiej kobiety. Prowadzą poszukiwania za nią.

Dochodzenie w sprawie kradzieży złota prowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. To oni przedstawili kobiecie zarzuty. Grozi jej do 5 lat więzienia. Na wniosek Prokuratury Poznań Stare Miasto podejrzana została objęta policyjnym dozorem. Poszukiwania drugiej kobiety trwają.

 

 

Przykładowy obraz
 

 

Przykładowy obraz

 

 

Powrót na górę strony