KPP Gniezno

Ważne informacje - 5 artykułów

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona prawna funkcjonariuszy
Zielona Strefa

Najczęściej czytane

 1. Co zrobić ze znalezionym telefonem komórkowym, portfelem czy aparatem cyfrowym?

 2. Za niezapłacony mandat możesz trafić do aresztu

  Unikając odbierania przesyłek poleconych z mandatem za przekroczenie prędkości, kierowca naraża się na zatrzymanie i kilka dni aresztu.

 3. Tragiczna śmierć w szpitalu

 4. Tragiczny wypadek w Witkowie

 5. Powiatowe obchody Święta Policji

  Na placu Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie 9 sierpnia 2019 r. miała miejsce uroczysta gala z okazji Święta Policji. Było to święto szczególne, gdyż w tym roku świętujemy 100 rocznicę Powstania Policji Państwowej. Za trud włożony w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu policjanci odebrali odznaczenia i awanse na wyższe stopnie i stanowiska. Zostały również wręczone medale za zasługi na rzecz NSZZ Policjantów oraz Wielkopolskiej Policji, a także wyróżnienia dla pracowników cywilnych. W obchodach święta uczestniczyli m.in. parlamentarzyści, samorządowcy z całego powiatu gnieźnieńskiego, przedstawiciele instytucji państwowych i środowisk mundurowych.

 6. Tragedia na os. Jagiellońskim w Gnieźnie

 7. Areszt za groźby wobec kelnerek

  Policjanci z Gniezna zatrzymali 36-latka bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanego o wypowiadanie gróźb wobec personelu dwóch restauracji w centrum miasta. Jak ustalili śledczy, mężczyzna dziwnie się zachowywał, nie zważając na przebywających w ogródkach restauracyjnych klientów. Decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu.

 8. ARESZT DLA RECYDYWISTY ZA KRADZIEŻ ROZBÓJNICZĄ

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie zatrzymali 38-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą, do której doszło w jednym ze sklepów spożywczych na terenie miasta. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutu. Mężczyzna ma na swoim koncie wyroki za podobne przestępstwa, dlatego teraz grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec podejrzanego najsurowszy, izolacyjny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

 9. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 10. Mandat 2500 złotych za zbyt szybką jazdę

  „Jednoślad” to policyjna akcja, której celem jest dbanie o bezpieczną i rozważną jazdę oraz egzekwowanie przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Policjanci podczas działań zwracali uwagę właścicielom jednośladów na stosowanie się do zasady ograniczonego zaufania wobec innych użytkowników dróg. Nie obyło się bez zatrzymań uprawnień.

Powrót na górę strony