KPP Gniezno

Ważne informacje - 5 artykułów

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona prawna funkcjonariuszy
Zielona Strefa

Najczęściej czytane

 1. Co zrobić ze znalezionym telefonem komórkowym, portfelem czy aparatem cyfrowym?

 2. Zmarł Piotr Ignaczak - policjant w stanie spoczynku

  Aspirant sztabowy w stanie spoczynku śp. Piotr Ignaczak zmarł po długiej chorobie w dniu 28.04.2023 r. Służył w gnieźnieńskiej Policji w latach 1998 - 2023.

 3. Tragiczny wypadek w Witkowie

 4. Tragedia na os. Jagiellońskim w Gnieźnie

 5. Tragedia na budowie w Gnieźnie. 36-latek nie żyje

 6. Tragiczny wypadek

 7. Powiatowe obchody Święta Policji

  Na placu Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie 9 sierpnia 2019 r. miała miejsce uroczysta gala z okazji Święta Policji. Było to święto szczególne, gdyż w tym roku świętujemy 100 rocznicę Powstania Policji Państwowej. Za trud włożony w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu policjanci odebrali odznaczenia i awanse na wyższe stopnie i stanowiska. Zostały również wręczone medale za zasługi na rzecz NSZZ Policjantów oraz Wielkopolskiej Policji, a także wyróżnienia dla pracowników cywilnych. W obchodach święta uczestniczyli m.in. parlamentarzyści, samorządowcy z całego powiatu gnieźnieńskiego, przedstawiciele instytucji państwowych i środowisk mundurowych.

 8. UROCZYSTE ŚLUBOWANIE NOWYCH POLICJANTEK I POLICJANTÓW

  10 maja w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy. Rekruci zanim trafią do służby, odbędą kilkumiesięczne przeszkolenie, dzięki któremu zdobędą potrzebną wiedzę i umiejętności. Szeregi wielkopolskiej Policji zasiliło 36 mundurowych, w tym dwóch, którzy służbę pełnić będą w gnieźnieńskiej jednostce.

 9. Na wieczną służbę odszedł nasz kolega – asp. sztab. Mirosław Wankowski

  Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 2 listopada br. zmarł nasz Kolega i Przyjaciel asp. sztab. Mirosław Wankowski – policjant Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Miał 49 lat. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. W imieniu Komendanta Powiatowego, kierownictwa oraz policjantów i pracowników gnieźnieńskiej Policji składamy rodzinie wyrazy żalu i współczucia z powodu śmierci. Trudno jest żegnać kogoś, kto jeszcze mógł być z nami. Łączymy się z pogrążoną w bólu rodziną.

 10. Chciał wysadzić mieszkanie w powietrze, trafił do aresztu

  Na 3 miesiące trafił do aresztu 47-latek, podejrzany o kierowanie gróźb pozbawienia życia wobec partnerki oraz sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa na mieszkańców kamienicy poprzez wyrwanie pieca gazowego i usiłowanie podpalenia go. Mężczyzna był nietrzeźwy.

Powrót na górę strony