KPP Gniezno

Ważne informacje - 5 artykułów

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona prawna funkcjonariuszy
Zielona Strefa

Najczęściej czytane

 1. Aktualizacja: ROZPOZNAJESZ MĘŻCZYZN? ZADZWOŃ LUB NAPISZ!

  Gnieźnieńscy policjanci dziękują serdecznie za wszystkie pomocne informacje, w szczególności od mężczyzny ze Swarzędza, dzięki któremu policjanci kryminalni ustalili tożsamość jednego ze sprawców kradzieży. Przypomnijmy. Do zdarzenia doszło 14 lutego 2022 roku przy ulicy Witkowskiej w Gnieźnie. Sprawcy z marketu ukradli artykuły spożywcze, odzieżowe oraz elektronarzędzia. Wczoraj zamieściliśmy komunikat w tej sprawie.

 2. Kurs samoobrony rozpoczęty

  W czwartek, 5 maja w hali sportowej przy III Liceum Ogólnokształcącym rozpoczął się kurs samoobrony. Oficjalnego rozpoczęcia dokonał Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Przemysław Kozanecki.

 3. Za niezapłacony mandat możesz trafić do aresztu

  Unikając odbierania przesyłek poleconych z mandatem za przekroczenie prędkości, kierowca naraża się na zatrzymanie i kilka dni aresztu.

 4. Co zrobić ze znalezionym telefonem komórkowym, portfelem czy aparatem cyfrowym?

 5. Zaginął Roman Soszka

  Zaginął 42-letni Roman Soszka. Pan Roman jest mieszkańcem Trzemeszna. W dniu 13 kwietnia 2022r. opuścił swoje miejsce zamieszkania nie informując domowników dokąd się udaje.

 6. Tragiczny wypadek w Witkowie

 7. Wypadek drogowy w Łabiszynku - dwie osoby nie żyją

 8. NIE POZWÓL SIĘ OSZUKAĆ ZA POMOCĄ PLATFORMY Vinted i OLX

  W gnieźnieńskiej jednostce policji nie ma prawie dnia, w którym nie było by co najmniej jednego zgłoszenia, że ktoś stał się ofiarą oszustwa internetowego. Niestety wczoraj były to 2 osoby. Pamiętajmy, że oszuści nie próżnują i nie śpią, bez względu na czas i okoliczności. Niemal każdego dnia wymyślają nowe metody oszustw, aby wyłudzić od nas jak największą sumę pieniędzy. Od pewnego czasu obserwujemy nasilające się oszustwa związane bezpośrednio z platformą Vinted i nadal OLX. Przez nieuwagę oraz chęć szybkiej sprzedaży swoich rzeczy, możemy stracić pieniądze. Apelujemy zatem o rozwagę i ostrożność.

 9. Powiatowe obchody Święta Policji

  Na placu Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie 9 sierpnia 2019 r. miała miejsce uroczysta gala z okazji Święta Policji. Było to święto szczególne, gdyż w tym roku świętujemy 100 rocznicę Powstania Policji Państwowej. Za trud włożony w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu policjanci odebrali odznaczenia i awanse na wyższe stopnie i stanowiska. Zostały również wręczone medale za zasługi na rzecz NSZZ Policjantów oraz Wielkopolskiej Policji, a także wyróżnienia dla pracowników cywilnych. W obchodach święta uczestniczyli m.in. parlamentarzyści, samorządowcy z całego powiatu gnieźnieńskiego, przedstawiciele instytucji państwowych i środowisk mundurowych.

 10. Kradł, kradł aż wpadł

  Przed sądem odpowie 25-latek z gminy Kiszkowo podejrzany o kradzież i kradzież z włamaniem. Policjanci z Komisariatu Policji w Kłecku odzyskali skradzione przedmioty i przekazali je właścicielom.

Powrót na górę strony