Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Komendant Główny Policji w KPP Gniezno

Data publikacji 09.06.2014

Przykładowy obrazKomendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński w towarzystwie insp. Rafała Batkowskiego odwiedził policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. W trakcie wizyty rozmawiał z insp. Arturem Sobolewskim Komendantem Powiatowym Policji w Gnieźnie i policjantami pełniącymi służbę.

 

 

W sobotę 7 czerwca w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie złożył wizytę nadinspektor Marek Działoszyński Komendant Główny Policji. Towarzyszył mu inspektor Rafał Batkowski Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu. Podczas pobytu w jednostce szef polskich policjantów rozmawiał z oficerem dyżurnym i policjantami pełniącymi w tym dniu służbę. Inspektor Artur Sobolewski Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie przedstawił strukturę jednostki oraz opowiedział o sprawach, którymi gnieźnieńscy policjanci zajmują się najczęściej.

Okazją do wizyty w KPP Gniezno był udział nadinspektora Marka Działoszyńskiego w uroczystych obchodach ingresu apb Wojciecha Polaka na stanowisko metropolity gnieźnieńskiego i Prymasa Polski. Abp Wojciech Polak nowym metropolitą gnieźnieńskim i prymasem Polski został mianowany przez papieża Franciszka 17 maja. Zastąpi na tym stanowisku prymasa abp Józefa Kowalczyka, który po osiągnięciu 75 lat przechodzi na emeryturę.

Policjanci z Gniezna w sobotę brali udział w zabezpieczeniu pobytu licznych wiernych w Katedrze Gnieźnieńskiej w związku z ingresem apb Wojciecha Polaka.

 

 

Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 

 

Powrót na górę strony