Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

St. sierż. Malwina Ciesielczyk najlepszym dzielnicowym powiatu

Data publikacji 06.06.2014

Przykładowy obrazZnamy już nazwiska najlepszych dzielnicowych powiatu gnieźnieńskiego. Zostali nimi st. sierż. Malwina Ciesielczyk, sierż. Sylwia Woźniak i asp. Rafał Staszak. Najlepsi dostąpią zaszczytu udziału w Zawodach II stopnia, które odbędą się 12 czerwca br. w Poznaniu.

 

 

W ubiegłym tygodniu w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie odbyła się VII edycja Powiatowych Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. W zmaganiach wzięło udział 19 dzielnicowych z Gniezna i podległych komisariatów. Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: kom. Mieczysław Napierała, kom. Robert Recki i kom. Karol Sekula.

Celem konkursu było podniesienie rangi pracy dzielnicowych oraz ukształtowanie nowego systemu efektywności ich pracy, dostosowanego do oczekiwań społecznych w zakresie bezpieczeństwa publicznego. Dzielnicowy, jako podstawowe ogniwo służby prewencyjnej, utrzymuje codzienny, bezpośredni kontakt z mieszkańcami powiatu. Jego zachowanie i praca rzutuje na wizerunek wszystkich policjantów. Dlatego tak ważne jest promowanie dzielnicowego w lokalnym środowisku, budujące uznanie społeczne dla jego pracy, a tym samym zaufanie, jakim winni darzyć go mieszkańcy rejonu.

Znamy już wyniki turnieju. Pierwsze miejsce w zawodach zdobyła st. sierż. Malwina Ciesielczyk z Komisariatu Policji w Trzemesznie. Natomiast drugie miejsce w turnieju wywalczyła Sylwia Woźniak z Komisariatu Policji w Kłecku, trzecie asp. Rafał Staszak również z Komisariatu Policji w Kłecku.

Najlepsi będą reprezentować naszą jednostkę w zawodach wojewódzkich, które odbędą się 12 czerwca w Poznaniu.

 

 

 

Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz

 

 

Powrót na górę strony