Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konkurs - Najlepszy Policjant Ruchu Drogowego

Data publikacji 06.06.2014

Przykładowy obrazZakończył się finał wojewódzkiego konkursu na najlepszego policjanta ruchu drogowego. Impreza po raz kolejny odbyła się w Swarzędzu.  32 policjantów rywalizowali w kilku konkurencjach. Najlepsi będą reprezentować Wielkopolskę na finale krajowym w Legionowie. St. sierż. Marek Giszczyński, który reprezentował naszą jednostkę uplasował się na 15 miejscu.

 

W Swarzędzu pod poznaniem odbył się po raz kolejny wojewódzki finał konkursu na najlepszego policjanta ruchu drogowego. Do rywalizacji stanęli policjanci ze wszystkich jednostek Wielkopolski i dwóch żołnierzy Żandarmerii Wojskowej.

Uczestnicy brali udział w kilku konkurencjach: strzelaniu, teście wiedzy teoretycznej, sprawdzianie umiejętności prowadzenia samochodu i jazdy motocyklem. Koronną konkurencją zawsze jest ręczne kierowanie ruchem pojazdów na skrzyżowaniu.

Każdy ze startujących policjantów starał się zgromadzić jak największa liczbę punktów. Komisje sędziowskie składające się z naczelników wydziałów ruchu drogowego obiektywnie i sprawnie oceniały starty poszczególnych policjantów.

Komendę Powiatową Policji w Gnieźnie reprezentował st. sierż. Marek Giszczyński, który zajął 15 miejsce.

Pomoc we współorganizacji konkursu i ufundowaniu nagród udzieliła Gmina Swarzędz, Stowarzyszenie Pracodawców ze Swarzędza oraz NSZZ Policjantów.  Nagrody dla zwycięzców i upominki dla wszystkich policjantów startujących w konkursie wręczył insp. Jarosław Rzymkowski Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

 

źródło - KWP w Poznaniu

 

 

Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 

 

Powrót na górę strony