Mini linia do produkcji marihuany w piwnicy - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Mini linia do produkcji marihuany w piwnicy

Data publikacji 26.11.2013

Przykładowy obrazW Gnieźnie na osiedlu Grunwaldzkim policjanci kryminalni ujawnili profesjonalnie przygotowaną mini linię do produkcji marihuany. Do sprawy zatrzymany został 21-latek. Sprawa jest w toku.

 

 

Do zdarzenia doszło w miniony weekend na osiedlu Grunwaldzkim w Gnieźnie. Policjanci kryminalni prowadząc czynności w sprawie kradzieży przesyłki z samochodu firmy kurierskiej udali się na przeszukanie do mieszkania 21-latka podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa. Widzieli przez okno, że mężczyzna znajduje się w środku, jednak ten pomimo przedstawienia się i podania celu wizyty zignorował ich. W związku z tym faktem funkcjonariusze wyważyli drzwi i weszli do mieszkania. Podczas przeszukania pod dywanem i częściowo tapczanem ujawnili zamaskowane wejście do piwnicy. Gdy stróże prawa zeszli na dół ujawnili profesjonalnie przygotowaną mini linię służącą do produkcji marihuany. 21-latek został zatrzymany, mini linia technologiczna zabezpieczona. Mężczyzna trafił za kraty do policyjnej celi.

Jak ustalili śledczy zawartość paczki po którą przyjechali policjanci została przez sprawcę skonsumowana – w środku znajdowały się słodycze.

Zatrzymany usłyszał już zarzut kradzieży i posiadania od listopada ubiegłego roku wyrobionej przez siebie linii technologicznej przeznaczonej do niedozwolonego wytwarzania narkotyków.

Sprawa jest w toku.

21-latek był wcześniej notowany przez policję.

Wymienione przestępstwa są zagrożone karą pozbawienia wolności do 5 lat.

 

 

Przykładowy obraz