Policjanci prewencyjnie w Skorzęcinie - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci prewencyjnie w Skorzęcinie

Data publikacji 27.08.2013

Przykładowy obrazW miniony weekend na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie odbyły się XIII Mistrzostwa Wielkopolski w Plażowej Piłce Nożnej. Podobnie jak w latach ubiegłych podczas ich trwania funkcjonowało stoisko gnieźnieńskiej policji.

 

 

Tegoroczne upalne lato sprzyja spędzaniu wolnego czasu nad wodą. To czas wytężonej pracy dla policjantów pełniących służbę w okolicach jezior, zalewów czy rzek. W ostatni weekend na teren Ośrodka Wypoczynkowego oprócz pięknej pogody przyciągnęły wypoczywających XIII Mistrzostwa Wielkopolski w Plażowej Piłce Nożnej. W ciągu dwóch dni zawodów funkcjonowało również stoisko z policjantami z Zespołu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii z Gniezna. Policjanci będący na miejscu zaangażowali się również w poszukiwania 5-letniego chłopca, który oddalił się od mamy. Na szczęście odnalazł się w ciągu godziny. Siedział i płakał na parkingu, a zainteresowała się nim inna wypoczywająca osoba.

Podobnie jak poprzednio można było skorzystać z alko gogli, zbadać prewencyjnie trzeźwość, czy usłyszeć porady na temat bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Funkcjonariusze nie zapomnieli także o najmłodszych którzy wzięli udział w konkursie rysunkowym pod hasłem „Bezpieczny wypoczynek”.

 

 

Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz