Komunikat - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Komunikat

Data publikacji 25.04.2013

Przykładowy obrazUwaga! W najbliższą niedzielę, 28 kwietnia br. nastąpi zmiana organizacji ruchu w związku z meczem żużlowym Lechma Start Gniezno – PGE Marma Rzeszów.

 

 

W niedzielę, 28 kwietnia br. w godzinach od 16.00 do 21.00 w związku z meczem żużlowym nastąpi zmiana organizacji ruchu w Gnieźnie na ulicy Wrzesińskiej od Ronda Olimpijczyków do ulicy Cymsa.Dopuszczony zostanie ruch komunikacji publicznej oraz mieszkańców ulicy Wrzesińskiej, Konopnickiej i Pstrowskiego za okazaniem dokumentu tożsamości. Przewidywany dojazd do parkingów rozmieszczonych w rejonie stadionu będzie się odbywał ulicami: Witkowską, Wolności i Kostrzewskiego. Dodatkowo na wymienionych skrzyżowaniach funkcjonariusze będą ręcznie kierować ruchem.

W związku z przewidywanymi utrudnieniami prosimy kierowców o wyrozumiałość, a kibiców o przybycie na stadion środkami komunikacji publicznej lub pieszo. Apelujemy również o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i znaków, co w znacznym stopniu ułatwi poruszanie się wszystkich uczestników ruchu.