Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie opłatkowo - noworoczne

Data publikacji 28.12.2012

Przykładowy obrazDzisiaj o godzinie 10:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowo - noworoczne. Jego gospodarzami byli zarówno policjanci jak i pracownicy komendy, którzy przy świątecznym stole zgromadzili przedstawicieli władz samorządowych i duchowieństwa z którymi, na co dzień współpracują.

 

 

Dzisiaj w gnieźnieńskiej komendzie odbyło się spotkanie opłatkowo – noworoczne z udziałem starosty gnieźnieńskiego Dariusza Pilaka, Prezydenta Miasta Jacka Kowalskiego, duszpasterza gnieźnieńskich policjantów ks. Jacka Orlika, kadry kierowniczej, funkcjonariuszy i pracowników komendy. W trakcie spotkania insp. Artur Sobolewski oraz zaproszeni goście złożyli podziękowania za codzienną służbę i jednocześnie złożyli życzenia noworoczne policjantom, pracownikom i ich rodzinom.

 Świąteczną atmosferę dopełnił duszpasterz ks. Jacek Orlik odczytując fragment z pisma świętego „Gdy aniołowie odeszli od nich do nieba, pasterze mówili nawzajem do siebie: pójdźmy do Betlejem i zobaczymy co się tam wydarzyło”, a następnie uczestnicy spotkania połamali się opłatkiem

 

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, pozostawiając nadzieją na dużo pomyślniejszy, bogatszy w życzliwość i wzajemne zrozumienie, nadchodzący Nowy Rok 2013.

 

Przykładowy obraz

 

 

 

Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
 

 

Powrót na górę strony