Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek drogowy w Dziekanowicach

Data publikacji 14.12.2012

Przykładowy obrazW czwartek, 13 grudnia br. o godz. 7.55 na drodze krajowej nr 5, w miejscowości Dziekanowice w gminie Łubowo doszło do wypadku drogowego w którym uczestniczyły cztery samochody osobowe.

 

 

Jak wynika z wstępnych ustaleń policji kierujący samochodem osobowym marki Fiat Doblo, 54-letni mieszkaniec Gniezna jadąc w kierunku Gniezna z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam doszło do czołowego zderzenia z samochodem marki BMW, którym kierowała 31-letnia mieszkanka Łubowa. Bmw w wyniku zderzenia zjechało na prawe pobocze uszkadzając znak drogowy, fiat natomiast zderzył się z Volkswagenem Passatem, kierowanym przez 39-letnią gnieźnian jadącą w kierunku Poznania. Następnie fiat zderzył się czołowo z jadącym w kierunku Gniezna Oplem Vectra kierowanym przez 27-letnią mieszkankę Grudziądza.

 Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala w Gnieźnie. Po badaniach lekarskich zwolnieni do domu z wyjątkiem 31-letniej kobiety kierującej BMW, która ze złamaniem nogi pozostała w szpitalu.

Jak ustalili policjanci wydziału ruchu drogowego wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

 

 

 

 

Przykładowy obraz
 
 
Przykładowy obraz
 
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz

 

Powrót na górę strony