Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci przekazali nakrętki na rehabilitację Damiana

Data publikacji 30.11.2012

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci i pracownicy cywilni oraz dzieci z Przedszkola przy ulicy Rybnej od roku zbierają plastikowe nakrętki na rzecz sparaliżowanego 15-letniego Damiana Julkowskiego. W środę osiem plastikowych worków i jeden duży karton po raz kolejny stróże prawa przekazali na ręce mamy chłopca, Pani Elżbiecie.

 

 

 

Damian Julkowski kilkanaście miesięcy temu zachorował. Od tego czasu potrzebna jest częsta, intensywna rehabilitacja. Na wieść o chorobie chłopca, rok temu Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie podjął decyzję o włączenie się w akcję zbierania plastikowych nakrętek.

W siedzibie komendy znajdują się specjalnie oznaczone pudełka do których można wrzucać nakrętki. Wielu policjantów i pracowników cywilnych przekonało się do tej formy pomocy. Plastikowe wieczka dla Damiana zbierają również dzieci  z Przedszkola „Mali Przyrodnicy” w Gnieźnie.

W środę, 28 listopada br. sześć worków uzbieranych przez policjantów i trzy przez przedszkolaki zostały przekazane mamie Damiana, Pani Elżbiecie.

 

 

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Powrót na górę strony