Wycieczka po komendzie - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wycieczka po komendzie

Data publikacji 24.09.2012

Przykładowy obrazGnieźnieńskich policjantów odwiedziły dzieci z Przedszkola „Mali Polanie” mieszczącego się przy ulicy Budowlanych w Gnieźnie. Spotkanie z przedszkolakami było doskonałą okazją do bliższego poznania specyfiki policyjnej służby.

 

 

W piątek, 21 września br. dzieci z grupy III Przedszkola nr 8 w Gnieźnie spędzały czas gnieźnieńskiej komendzie policji. Ich przewodnikiem po jednostce była sierż. sztab. Agnieszka Jankowska z Zespołu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii.

W trakcie wizyty przedszkolaki spotkały się między innymi z przewodnikiem psa policyjnego mł. asp. Piotrem Ignaczakiem i jego podopiecznymi.  Z zainteresowaniem słuchały jak to jest, kiedy za partnera w służbie ma się czworonoga.

Dzieci w skupieniu podglądały dyżurnego, który odbierał telefony, przyjmował interesantów, wypełniał dokumenty, a przede wszystkim kierował siłami policyjnymi w terenie.

Nowym doświadczeniem dla dzieci była możliwość zobaczenia z bliska radiowozu.

Na koniec wycieczki były pamiątkowe zdjęcia. Mamy nadzieję, że każdy z naszych gości znalazł coś dla siebie w przygotowanym przez policjantów repertuarze spotkania.

 

 

Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
 
 Przykładowy obraz
 

 

Przykładowy obraz