Tragiczny wypadek w Płaczkowie w gminie Trzemeszno - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek w Płaczkowie w gminie Trzemeszno

Data publikacji 31.08.2012

Przykładowy obrazDo tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w dniu 30 sierpnia br. o godz. 17.50 w miejscowości Płaczkowo w gminie Trzemeszno. W wyniku potrącenia przez samochód osobowy jedna z dwóch znajdujących się na poboczu drogi 18-letnich dziewcząt poniosła śmierć na miejscu, druga z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

 

 

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Passat, 18-letni mieszkaniec gminy Trzemeszno jadąc od strony Mogilna w kierunku Szydłowa na prostym odcinku drogi podczas gwałtownego hamowania stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na pobocze potrącając znajdujące się tam dwie 18-letnie dziewczyny. W wyniku uderzenia jedna z dziewczyn poniosła śmierć na miejscu, druga z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Gnieźnie.

Jak ustalili policjanci wydziału ruchu drogowego kierujący volkswagenem był trzeźwy. Młody mężczyzna został zatrzymany, zatrzymano mu również prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny pojazdu.

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

 

 

Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz