Poszukiwany trzema listami gończymi w rękach policji - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany trzema listami gończymi w rękach policji

Data publikacji 29.08.2012

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego zatrzymali 33- letniego mieszkańca gminy Kłecko poszukiwanego na podstawie trzech listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie. Mężczyzna w celu zmylenia organów ścigania posługiwał się danymi personalnymi innej osoby.

 

 

Wczoraj gnieźnieńscy policjanci otrzymali informację, iż na terenie jednego z gnieźnieńskich szpitali znajduje się pacjent posługujący się nieprawdziwymi danymi personalnymi. Policyjny patrol udał się na miejsce i ustalił, że mężczyzna jest poszukiwany od grudnia 2011 roku trzema listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie. Pacjent został zatrzymany.

33-latek ma na swoim koncie podrobienie dokumentu za które Sąd orzekł karę 178 dni kary, jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości za to przestępstwo ma do odbycia rok pozbawienia wolności oraz 25 dni więzienia za kradzież.

Wcześniej, w 2010 roku mężczyzna poszukiwany był w celu ustalenia miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową Poznań – Grunwald w sprawie usiłowania wyłudzenia kredytu.

Zgodnie z sądowymi postanowieniami 33-latek został przewieziony do zakładu karnego.