Naczelnik Lewicki przeszedł na emeryturę - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Naczelnik Lewicki przeszedł na emeryturę

Data publikacji 30.03.2012

Przykładowy obrazW piątek, po 21 latach służby, przeszedł na emeryturę naczelnik wydziału do walki z przestępczością gospodarczą, podisnp. Wojciech Lewicki.

 

 

W pożegnaniu uczestniczyli: I zastępca komendanta powiatowego, podinsp. Mariusz Łozowiecki oraz naczelnicy wydziałów komendy. Zastępca szefa gnieźnieńskich policjantów podziękował odchodzącemu podinsp. Wojciechowi Lewickiemu za włożony trud i zaangażowanie w pracę na rzecz bezpieczeństwa Gniezna powiatu gnieźnieńskiego z zakresu przestępczości gospodarczej oraz wręczył pożegnalny adres.

Naczelnik Lewicki służbę rozpoczął w 1991 roku w Komisariacie Policji w Pobiedziskach. Następnie pracował jako dzielnicowy w Komisariacie Policji w Łubowie, później jako śledczy w Wydziale Kryminalnym w Gnieźnie. Od 2000 roku związany z Wydziałem do walki z Przestępczością Gospodarczą. W latach 2005 – 2006 był delegowany do pełnienia służby w CBŚ w Poznaniu. W czerwcu 2008 roku awansował na stanowisko naczelnika.

W 2004 roku otrzymał brązową odznakę Zasłużony Policjant, w 2011 roku został odznaczony Medalem Milenijnym przez starostę gnieźnieńskiego.

 

 

Przykładowy obraz

 

 

Przykładowy obraz