Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nieznane przyczyny śmierci 16-latka

Data publikacji 24.08.2011
strychNadal nie jest znana przyczyna śmierci 16-letniego mieszkańca powiatu wągrowieckiego. Chłopak zmarł 19 sierpnia br. Wczoraj została przeprowadzona sekcja zwłok.

 

W piątek, 19 sierpnia  w Charbowie w gminie Kłecko zmarł 16 - letni chłopak. Z ustaleń policji wynika, że nastolatek przebywał u babci na wakacjach. W gospodarstwie remontowany był dach. To na nim podczas wypadku przebywał nastolatek. Podczas burzy w okolicy uderzył piorun. 16-latek spadł z dachu na strych - około 2,5 metra. Z relacji matki wynikało, że został porażony piorunem. Przez ponad godzinę trwała akcja reanimacyjna, niestety nie odniosła ona skutku. Chłopak zmarł.

Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniali okoliczności tragedii. Lekarz nie podał przyczyny zgonu, prokurator zdecydował o wszczęciu w tej sprawie śledztwa. Wczoraj została przeprowadzona sekcja zwłok 16-latka, która wykluczyła, że przyczyną jego śmierci było porażenie piorunem oraz upadek z dachu. Teraz sprawą zajmują się biegli, przeprowadzane są szczegółowe badania, ich wyniki będą znane za około trzy tygodnie.

 

 

strych

 

Powrót na górę strony