Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek drogowy w Wymysłowie w gminie Trzemeszno

Data publikacji 21.04.2011
wypadek_w_wymysowie_005Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj wieczorem w Wymysłowie w gminie Trzemeszno. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Z obrażeniami ciała w szpitalu przebywają obecnie 18-letnia kobieta i 59-letni mężczyzna. Trzy młode kobiety, pasażerki obu aut nie odniosły obrażeń i przebadaniu przez lekarza wróciły do domu.  

 

 

 

Do wypadku doszło ok. godz. 20.20. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Honda Civic, 69-letni mieszkaniec Torunia jadąc od strony Trzemeszna w kierunku Gniezna na prostym odcinku drogi podczas wyprzedzania ciągnika siodłowego Daf z naczepą zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem marki BMW, którym kierowała 18-letnia mieszkanka Wymysłowa. Na skutek zderzenia kierująca BMW zjechało na pobocze, a następnie do rowu, gdzie pojazd wywrócił się na dach. Kierowca hondy tyłem uderzył w naczepę wyprzedzanego ciągnika, po czym wjechał do rowu.  

18-latka kierująca BMW i 69-latek z obrażeniami ciała trafili do szpitala, natomiast trzy pasażerki samochodów w wieku 14, 18 i 21 lat po przeprowadzonym w szpitalu badaniu zostały zwolnione do domu.  

Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego wszyscy kierujący byli trzeźwi. BMW oraz honda zostały zabezpieczone na parkingu depozytowym. Na miejscu obecny był biegły z dziedziny wypadków. 

Gnieźnieńscy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku.

 

wypadek_w_wymyslowie

 

wypadek_w_wymysowie_005
wypadek_w_wymysowie_1
wypadek_w_wymysowie_2

 

Powrót na górę strony