Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali czterech poszukiwanych

Data publikacji 28.12.2010
Podjęte wczoraj działania przez gnieźnieńskich policjantów doprowadziły do zatrzymania czterech poszukiwanych mężczyzn. Wszyscy najbliższe miesiące spędzą za kratkami.

 

Wczoraj (27.12) gnieźnieńscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn poszukiwanych, celem doprowadzenia ich do zakładów karnych, gdzie mają odbyć kary pozbawienia wolności zasądzone przez sądy.

Pierwszy z nich, 28-letni mieszkaniec gminy Gniezno. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy rewiru dzielnicowych. Poszukiwany był na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie.

Kolejny zatrzymany, 38-letni mieszkaniec Gniezna, został zatrzymany przez funkcjonariuszy wydziału kryminalnego. Poszukiwany był na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie.

Trzeci, 47-letni mieszkaniec gminy Łubowo, poszukiwany nakazem doprowadzenia do Zakładu Karnego wydanym przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie został zatrzymany przez funkcjonariuszy referatu patrolowo – interwencyjnego.

Ostatni, 60-letni mieszkaniec Gniezna został zatrzymany przez dzielnicowych na podstawie nakazu doprowadzenia do Zakładu Karnego wydanego przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie.

Powrót na górę strony