Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złodziej w sklepie

Data publikacji 23.12.2010
Przedświąteczne oblężenie sklepów to czas hossy nie tylko dla handlowców ale również złodziei. Sprzyja mu związane z tym zamieszanie. We wtorek gnieźnieńscy policjanci otrzymali informację że 59-letnia gnieźnianka, która była na zakupach w jednym z marketów pozostawiła portfel z pieniędzmi i dowodem osobistym.

 

 

 

21 grudnia 2010 rokuprzed godziną 14.00 z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie telefonicznie skontaktowała się 59-letnia gnieźnianka informując o kradzieży portfela wraz z pieniędzmi i dowodem osobistym. Do zdarzenia doszło w jednym z gnieźnieńskich marketów. Kobieta była tam na zakupach i pozostawiła portfel w koszyku. Gdy zorientowała się, że nie ma jej własności, po portfelu nie było już śladu.

 

Na miejsce zdarzenia udali się funkcjonariusze referatu patrolowo – interwencyjnego. Pracownicy ochrony sklepu przejrzeli monitoring i potwierdzili, że doszło do kradzieży. Okazało się, że 51-letni sprawca znany był pracownikom ochrony. Mężczyzna został zatrzymany. Portfel pokrzywdzonej kobiety wraz z pieniędzmi w kwocie ponad 300 zł odzyskano. 51-latek usłyszał wczoraj od śledczych zarzut. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony