Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Weekend na drogach

Data publikacji 20.12.2010
Trzech nietrzeźwych kierowców, w tym dwie kobiety i jednego mężczyznę zatrzymali w miniony weekend policjanci na drogach powiatu gnieźnieńskiego. Nawet trudne warunki drogowe nie przeszkodziły im kierować pojazdami w tym stanie.

 

 

 

 

W piątek, 17 grudnia 2010 roku o godz. 6.50 w Witkowie na ul. Spokojnej 53-letni mieszkaniec Witkowa mając w organizmie 1,1 promila alkoholu w organizmie usiadł za kierownicą Renault Laguna. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w bok nadjeżdżającego z prawej strony Volkswagena Passat. 53-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Witkowie.  

W niedzielę, 19 grudnia 2010 roku o godz. 22.05 na ul. Gdańskiej w Gnieźnie funkcjonariusze gnieźnieńskiej „drogówki” zatrzymali do kontroli drogowej Volkswagena Golf. Jego kierująca, 38-letnia gnieźnianka miała w organizmie 0,7 promila alkoholu w organizmie. 

Trzy godziny później w Jankowie Dolnym policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 26-letnią mieszkankę powiatu żywieckiego kierującą Oplem Vectra. Przeprowadzone badanie wykazało u niej 1,1 promila alkoholu w organizmie.

Powrót na górę strony