Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Akcja "Poszukiwany'

Data publikacji 21.12.2010
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie podczas akcji POSZUKIWANY zatrzymali 4 osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. 

 

 

 

Akcją objęto teren naszego miasta jak również gnieźnieńskiego powiatu. Udział w niej wzięli policjanci Wydziału Kryminalnego oraz Wydziału Prewencji, jak również policjanci z Komisariatów Policji znajdujących się w naszym powiecie. 

Efektem akcji było zatrzymanie 4 osób poszukiwanych ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Większość z tych osób była poszukiwana przez Sądy Rejonowe i zgodnie z wydanymi nakazami sądowymi zostały przewiezione do najbliższego Zakładu Karnego.

Pierwszego z nich zatrzymali policjanci rewiru dzielnicowych gnieźnieńskiej Komendy. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec Gniezna poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do najbliższego Zakładu Karnego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Gnieźnie. 

Kolejnym był 32-latek z Dziewierzewa w powiecie nakielskim. Zatrzymany został przez policjantów z wydziału kryminalnego. Poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Szubinie w celu doprowadzenia do najbliższego Zakładu Karnego.

Trzecim z kolei poszukiwanym przez Sąd Rejonowy w Wągrowcu okazał się 26-letni mieszkaniec gminy Kłecko. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy z miejscowego komisariatu. 26-latek poszukiwany był nakazem doprowadzenia do najbliższego Zakładu Karnego w celu odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Zatrzymany wpłacił 520 zł grzywny na konto sądu i w ten sposób uwolnił się od kary.

Następnym, którego zatrzymali funkcjonariusze referatu patrolowo - interwencyjnego okazał się 19-latek poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu osoby zaginionej.

Powrót na górę strony