Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

18 bramek czyli ciąg dalszy obchodów święta Policji

Data publikacji 26.07.2009
18_bramek_czyli_mecz_2_maleOkazją do świętowania na sportowo w Powiecie Gnieźnieńskim 90-lecia powstania Policji Państwowej był rozegrany w dniu 25 lipca 2009r. o godz. 11.00 na boisku Orlik przy ul. Strumykowej w Gnieźnie towarzyski mecz piłkarski pomiędzy drużyną Komendy Powiatowej Policji i drużyną samorządowców Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Miasta.

 

 

Mecz sędziowany przez arbitra gnieźnieńskiego Zdzisława Siudzińskiego toczył się w duchu fair-play i owocował w wiele znakomitych parad bramkarskich oraz sytuacji zakończonych zdobyciem goli przez obie drużyny.

 

Po godzinnej, zaciętej walce na boisku wygrali policjanci z wynikiem 11:7.

 

 

druzyna_policji
Drużyna gnieźnieńskich policjantów na czele z Pierwszym Zastępcą Komendanta Tomaszem Francuszkiewiczem wystąpiła w składzie:Wiesław Bosak, Tomasz Nowak, Bartosz Stankowiak, Wiesław Roszak, Radosław Przybyłowicz, Jakub Przybyliński, Marek Foltynowicz, Adam Owczarzak, Robert Mańkowski,Waldemar Tylczyński, Sławomir Bojarski.

 

druzyna_gosci
W drużynie gości zagrali: Marian Pokładecki, Tomasz Pokładecki, Paweł Maciejewski, Waldemar Rewers, Jan Kaliski, Adam Janusz, Dariusz Pajkert.
18_bramek_czyli_mecz_3
18_bramek_czyli_mecz_1

 

 

Powrót na górę strony