Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali pijanych rodziców czwórki rodzeństwa

Data publikacji 13.07.2009
radiowozPolicjanci z Trzemeszna zatrzymali nietrzeźwych rodziców, którzy sprawowali opiekę na czwórką dzieci w wieku od 3 do 11 lat.

 

W niedzielę, po godz. 22.00 dyżurny gnieźnieńskiej Komendy Policji otrzymał informację, iż w jednej z miejscowości gminy Trzemeszno pijana matka nie chce wpuscić do domu trójki swoich małoletnich dzieci.  

Skierowani tam policjanci z Trzemeszna na miejscu zastali matkę dzieci. Kobieta powiedziała mundurowym, że jej mąż, z którym od dłuższego czasu żyje w separacji oraz dzieci znajdują się w pobliskiej wiacie przystanku autobusowego.

Okazało się, że trójka rodzeństwa w wieku od 7 do 11 lat była zapłakana i wystraszona. Małoletni nie posiadali również odpowiedniej na tę porę dnia odzieży. Z zachowania rodziców wynikalo, że oboje znajdują się pod wplywem alkoholu. Po przebadaniu ich na zawartość alkoholu okazało się, że kobieta ma 2 promile alkoholu w organizmie, mężczyzna ponad 1 promil.

W domu spało jeszcze jedno dziecko. Rodzeństwo zostało umieszczone w placówce opiekunczej, ich nieodpowiedzialnych rodziców do czasu wytrzeźwienia umieszczono w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. 

Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Powrót na górę strony