Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nowy Komendant Komisariatu Policji w Witkowie

Data publikacji 17.06.2009
kom_jan_rabiejW Komisariacie Policji w Witkowie następuje zmiana Komendanta. Od dzisiaj funkcję tę pełni kom. Jan Rabiej.

Komisarz Jan Rabiej od środy, 17 czerwca 2009 roku rozkazem Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie mł. insp. Pawła Nejmana pełni funkcję Komendanta Komisariatu Policji w Witkowie.

Służbę w Policji pełni od 1991 roku. Posiada wykształcenie wyższe cywilne. Ostatnio zajmował stanowisko eksperta Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową Wydziału Kryminalnego oraz sprawował funkcję nieetatowego koordynatora tego Zespołu. Jest profesjonalistą z dużym doświadczeniem zawodowym. Cechuje go bogata wiedza ogólna. Nie jest rutynowy w działaniu. 

 

jan_rabiej

 

Jak podkreśla Komendant Rabiej Komisariat Policji w Witkowie jest wyjątkowy ze względu na rozległy obszar, gdyż obejmuje swym działaniem teren dwóch gmin: Witkowo i Niechanowo, a także Ośrodek Wypoczynkowy w Skorzęcinie. Nowy Komendant liczy na znakomitą współpracę z kadrą. Będzie się starał motywować funkcjonariuszy oraz personel cywilny do efektywnej, rzetelnej pracy. Ceni profesjonalizm. Ma nadzieję, że będzie dobrym gospodarzem. Zależy mu na dobrej współpracy z  samorządami i innymi instytucjami na terenie działania komisariatu. Nie ukrywa, że będzie kontynuował walkę z najbardziej uciążliwymi dla mieszkańców przestępstwami, czyli z kradzieżami i włamaniami. Jego motto przewodnie to być blisko ludzi i dla ludzi. Chce pomagać mieszkańcom w granicach swoich kompetencji. Komisarz Rabiej ma świadomość, że to ogromne wyzwanie i ogromny trud, by dobrze realizować zadanie komendanta komisariatu.  

Nadkomisarz Piotr Cejman obecny Komendant Komisariatu zrezygnował z pełnienia tej funkcji z powodów osobistych.

Powrót na górę strony