Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złodzieje rometa w rękach Policji

Data publikacji 08.06.2009
Policjanci z Komisariatu Policji w Kłecku zatrzymali złodziei rometa. Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. 

 

 

W sobotę, 6 czerwca ok. godz. 13.40 do przejeżdżającego patrolu z Komisariatu Policji z Kłecka podbiegł mężczyzna informując, że dwie osoby kradną jego motorower. Na widok funkcjonariuszy złodzieje porzucili jednoślad i zaczęli uciekać. Funkcjonariusze udali się w pościg za nimi i zatrzymali Macieja A. lat 28. zam. gm. Kłecko oraz Mateusza N. l. 19 – mieszkańcy gmina Skoki.

W trakcie prowadzonego postępowania ustalono trzeciego sprawcę. W chwili obecnej trwają czynności zmierzające do jego zatrzymania.

Jak ustalili śledczy z Kłecka mężczyźni przyjechali do Sławna z zamiarem uczestniczenia w uroczystościach na Lednickich Polach. Zaczęli jednak od wypicia piwa w barze. Po pewnym czasie zrezygnowali ze swych zamiarów i ruszyli w stronę swoich domów. Przechodząc obok jednej z posesji stwierdzili, że poproszą właściciela o podwiezienie ich. Na podwórzu nie było jednak gospodarzy, stał za to Romet. Nie namyślając się długo postanowili ukraść motorower. Wyprowadzili go na drogę i wtedy zauważył ich jego właściciel. Chwilę później dwóch z trzech sprawców było już w rękach Policji.

Powrót na górę strony