Odpowiedzą za posiadanie narkotyków - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Data publikacji 25.05.2009

Tylko w miniony weekend gnieźnieńscy policjanci z wydziału prewencji zatrzymali kilka osób za posiadanie narkotyków. Wśród nich był jeden nieletni. Zabezpieczone środki odurzające to marihuana. Funkcjonariusze zapowiadają dalsze działania.  Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.   

 

  

Około godz. 19.50 na ul. Franciszkańskiej w Gnieźnie woreczek z marihuaną posiadał 16-latek. Policjanci ujawnili u niego narkotyki podczas kontroli osobistej. W najbliższym czasie materiały w tej sprawie zostaną przekazane do sądu dla nieletnich. 

Środki odurzające posiadali także dwaj inni mieszkańcy Gniezna. Mundurowi ujawnili je 10 minut później na ul. Budowlanych w Gnieźnie. Woreczki z marihuaną zostały zabezpieczone. Sprawcy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. 

Ostatnie zdarzenie miało miejsce na ul. Łaskiego w Gnieźnie. Tam policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 26, 28 i 32 lat. Wszyscy są mieszkańcami Gniezna. Posiadali oni woreczek strunowy z zawartością marihuany. 

Wszyscy zatrzymani odpowiedzą za posiadanie narkotyków.