Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek drogowy w Łabiszynku - dwie osoby nie żyją

Data publikacji 25.01.2009
Kolejna tragedia wydarzyła się na drodze. Na 125 kilometrze drogi krajowej nr 5 w Łabiszynku, gmina Gniezno w wyniku czołowego zderzenia się dwóch pojazdów i najechania na nie trzeciego auta śmierć na miejscu poniosły dwie osoby, sześć z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala.  

 

Dzisiaj o godz. 5.53 w Łabiszynku, trasa Gniezno – Bydgoszcz na łuku drogi doszło do wypadku drogowego. W wyniku zderzenia Renault Megane z Volkswagenem Sharan śmierć na miejscu poniosło dwóch mieszkańców Poznania: 21-letni kierowca Renault oraz jego 55-letnia pasażerka, pozostałych dwóch pasażerów w wieku 17 i 18 lat z obrażeniami ciała przewieziono na oddział chirurgiczny szpitala miejskiego w Gnieźnie. Z Volkswagena Sharan do szpitala przewieziono dwóch braci w wieku 34 i 36 lat, mieszkańców Krupina, województwo warmińsko – mazurskie,którzy  po opatrzeniu przez lekarza opuścili szpital. Natomiast dwie mieszkanki gminy Gniezna w wieku 37 i 37 lat z trzeciego samochodu - Volkswagena Polo, który najechał po kilkunastu sekundach na zderzone samochody po udzieleniu pomocy lekarskiej również wypuszczono już ze szpitala do domu.  

 

wypadek_w_labiszynku_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przez 3 godziny droga była nieprzejezdna. Na miejscu wypadku policjanci, prokurator oraz biegły zebrali wszystkie ślady, ustalali okoliczności, by poznać przyczynę tej tragedii. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Renault jadąc po koleinach i oblodzonej nawierzchni mógł wpaść w poślizg i zjechać na przeciwległy pas ruchu.

{obraz}wypadek_w_abiszynku

Powrót na górę strony