Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ostatnie pożegnanie Naszej Koleżanki Agnieszki Smoczyk

Data publikacji 22.06.2016
Przykładowy obraz15 czerwca br. zginęła Nasza Koleżanka – mł. asp. Agnieszka Smoczyk z Komisariatu Policji w Luboniu. Trudno znaleźć słowa, by opisać smutek i ból rodziny, przyjaciół i wszystkich tych, którzy Agnieszkę znali.
Ostatnie pożegnanie Naszej Koleżanki odbędzie się w środę 22 czerwca o godz. 11.00 w miejscowości Duszno

15 czerwca br. około godziny 19.00 na DK nr 5 w miejscowości Prusice w województwie dolnośląskim doszło do wypadku drogowego. Jednym z pojazdów, które się zderzyły kierowała nasza koleżanka - policjantka Agnieszka Smoczyk. Zginęła na miejscu.

Od 2011 roku Agnieszka pełniła służbę w Zespole Prewencji Kryminalnej i Nieletnich w Komisariacie Policji w Luboniu. Wcześniej pracowała w Wydziale Zabezpieczenia Miasta KMP w Poznaniu oraz Komisariacie Policji Poznań Nowe Miasto, gdzie również zajmowała się problematyką nieletnich. Przez lata udzielała się w Chórze Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, była członkiem Zespołu Antykonfliktowego KWP w Poznaniu oraz wzięła udział w Misji Unii Europejskiej w Jednostce Specjalnej Polskiej Policji w Kosowie.

Miała 35 lat. Odchodząc osierociła dwoje dzieci.

Ostatnie pożegnanie Agnieszki odbędzie się w środę 22 czerwca w miejscowości Duszno (powiat gnieźnieński, gmina Trzemeszno). Msza święta w intencji Zmarłej rozpocznie się o godz. 11.00 w Kościele pw. Św. Doroty. Uroczystości pogrzebowe odbędą się na cmentarzu parafialnym w Dusznie.

Rodzinie Zmarłej serdeczne wyrazy współczucia składają policjanci i pracownicy Policji województwa wielkopolskiego.


źródło: KWP Poznań
Powrót na górę strony