Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie z mundurem

Data publikacji 30.06.2016

Przykładowy obrazFunkcjonariusze gnieźnieńskiej komendy: asp. sztab. Andrzej Marczak Komendant Komisariatu Policji w Kłecku, podinsp. Janusz Warda Naczelnik Wydziału Prewencji i asp. sztab. Robert Tomczak specjalista Zespołu Dyscyplinarnego, Skarg i Wniosków odeszli na emeryturę. Z tej okazji zostali uroczyście pożegnani przez kierownictwo komendy i swoich współpracowników.

 

W czwartek, 30 czerwca 2016 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie z udziałem kierownictwa jednostki na czele z szefem gnieźnieńskiej jednostki mł. insp. Przemysławem Kozaneckim odbyła się uroczystość pożegnania trzech funkcjonariuszy, którzy po około 30 latach służby przeszli na emeryturę. Szeregi emerytów zasilili: asp. sztab. Andrzej Marczak Komendant Komisariatu Policji w Kłecku, podpis. Janusz Warda Naczelnik Wydziału Prewencji i asp. sztab. Robert Tomczak specjalista Zespołu Dyscyplinarnego, Skarg i Wniosków.

Podczas spotkania komendant Kozanecki wręczył emerytowanym statuetki z podziękowaniami za długoletnią pracę dziękując jednocześnie za dobrą służbę. Szef gnieźnieńskich policjantów powiedział również, że takich policjantów trudno będzie zastąpić, ale każdego z nas czeka ten czas, kiedy skończy się służba i przejdziemy na emeryturę. Życzenia złożyli im ponadto koledzy i koleżanki z pracy.

Funkcjonariuszom odchodzącym na zasłużony wypoczynek gratulujemy i życzymy wielu lat w zdrowiu oraz realizacji zamierzonych planów.

 

 

Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
 

 

Powrót na górę strony