Tragiczny wypadek w Lulkowie - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek w Lulkowie

Data publikacji 06.01.2009
Kolejna tragedia zdarzyła się na drodze. O godzinie 12.20 w Lulkowie doszło do wypadku drogowego. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów śmierć na miejscu poniósł 30-letni trzemesznianin.    Z wstępnych ustaleń wynika, że w miejscowości Lulkowo (obwodnica Gniezna) na drodze krajowej nr 15 doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jadący z kierunku Gniezna Renault Scenic, na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym marki Man z przyczepą, którym kierował 41-letni mieszkaniec Kościana. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca renault, 30-letni mieszkaniec Trzemeszna. Kierowca Mana został zabrany karetką pogotowia do szpitala, jednak po przebadaniu został zwolniony do domu. 

Na miejscu wypadku policjanci pod nadzorem prokuratury i biegły zebrali wszystkie ślady by ustalić przyczynę tej tragedii.


Droga była zablokowana przez kilka godzin. Policja zorganizowała objazd. Później ruch odbywał się wahadłowo. Drogę udrożniono przed godziną 16.00.

 

wypadek_miertelny_w_lulkowie_3
Zdjęcia: archiwum PSP