Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dragi ukryte w lesie

Data publikacji 18.12.2008
Kilka miesięcy ciężkiej pracy doprowadziło do zatrzymania przez policjantów operacyjnych gnieźnieńskiej Policji 24-letniego mężczyzny. Jest on podejrzewany o handel narkotykami.   

  

 W godzinach popołudniowych na teren obszaru leśnego wjechał samochód. Kierowca po przejechaniu ok. 100 metrów zatrzymał się. Następnie podszedł do miejsca w którym ukryta była metalowa skrzynka, odgarnął ściółkę, otworzył ją i wyjął z jej wnętrza zawartość. 

 W tym momencie funkcjonariusze, którzy z ukrycia obserwowali całą sytuację postanowili zatrzymać 24-latka, jednak ten postanowił uciekać. Zrobił to tak nieszczęśliwie, że przewrócił się. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Policjanci zaś zabezpieczyli metalową skrzynkę w której znajdowały się środki odurzające: amfetamina, marihuana i 382 tabletki ekstazy. 

Podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego „operacyjni” znaleźli 45 butelek spirytusu bez znaków akcyzy. W chwili obecnej trwają czynności zmierzające do ustalenia skąd i w jakim celu podejrzany przechowywał spirytus. 

Obecnie „kryminalni” gromadzą materiał dowodowy, który pozwoli na przedstawienie podejrzanemu kilkudziesięciu przestępstw dotyczących handlu narkotykami.  

 

narkotyki_w_lesie_-_amfa

 

Za te przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat. 

Gnieźnieńscy policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań w tej sprawie.

 

narkotyki_w_lesie_2

 

 

 

 

narkotyki_w_lesie

 

Powrót na górę strony