Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policja zaprasza dzieci

Data publikacji 10.07.2009
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii zapraszają zorganizowane grupy dzieci z Gniezna i terenu powiatu gnieźnieńskiego do odwiedzenia Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Policjanci z przyjemnością odwiedzą Was na obozach, koloniach, półkoloniach i innych formach wypoczynku.  

 

 

Uczestnicy będą mieli możliwość zobaczenia m.in. pokoju przesłuchań dla ofiar przemocy tzw. „Niebieskiego Pokoju”, stanowiska dyżurnego, czy radiowozu. Jedną z atrakcji będzie również wizyta w pomieszczeniu monitoringu.

Zorganizowane grupy z terenu gmin powiatu gnieźnieńskiego mogą również zaprosić na spotkanie policjantów wspólnie z przedstawicielem Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Takie spotkanie obejmuje zakres tematu „Dozwolone od lat 16-stu – czyli niebezpieczne prace w gospodarstwie rolnym”. W programie wizyty konkursy z upominkami.

Opiekunów dzieci zainteresowanych wizytą lub spotkaniem prosimy o kontakt z Ogniwem Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii Sekcji Prewencji w Gnieźnie pod numerem telefonu (061) 426- 02 39.

Powrót na górę strony