Aktualności

Poszukiwany listem gończym wpadł w ręce policjantów

Data publikacji 02.07.2024

Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali w Gdyni 42-letniego obywatela Ukrainy poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna był poszukiwany przez ostatnie pół roku. Sąd w Gnieźnie wydał za nim list gończy i nakaz doprowadzenia do zakładu karnego celem odbycia zasądzonego wyroku 182 dni pozbawienia wolności.

 

Pół roku temu Sąd Rejonowy w Gnieźnie wystosował list gończy za 42-letnim obywatelem Ukrainy przebywającym na terenie Polski, który złamał zakaz sądowy. Mężczyzna miał zasądzony wyrok 182 dni pozbawienia wolności.

Gdy jego sprawa poszukiwawcza trafiła do gnieźnieńskich policjantów z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób, od razu było wiadomo, że wcześniej, czy później zostanie zatrzymany.

Intensywne czynności operacyjne wykonywane przez funkcjonariuszy pozwoliły ustalić, że 42-latek ukrywa się na terenie Gdyni. Tam w miniony piątek udali się mundurowi z Gniezna. Poszukiwany został zatrzymany zaraz po wyjściu z mieszkania, które wynajmował. Jeszcze tego samego dnia trafił do Zakładu Karnego, by zacząć odbywanie kary.

To kolejne skuteczne działania „poszukiwaczy” z Gniezna.


 

 

  • Ubrany po cywilnemu w t-shirt i krótkie czarne spodenki prowadzi mężczyznę w średnim wieku zakutego w kajdanki. Zdjęcie wykonane przed blokiem na parkingu.
Powrót na górę strony