Aktualności

Próba o pomoc w ustaleniu tożsamości zmarłego - specjalistyczna rekonstrukcja jego wizerunku

Data publikacji 21.06.2024

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzi czynności identyfikacyjne związane z ustaleniem tożsamości mężczyzny, którego zwłoki zostały odnalezione 9 stycznia 2019 roku. Specjaliści zrekonstruowali wizerunek mężczyzny. Teraz policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które go rozpoznają.

 

19 stycznia 2019 roku w Gnieźnie przy ul. Trzy Mosty, w pustostanie ujawniono zwłoki mężczyzny. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów, ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych. Śledztwo nie wykazało udziału osób trzecich w zgonie. Pomimo zaangażowania funkcjonariuszy, nie ustalono tożsamości zmarłego. W związku z tym policjanci i nadzorująca sprawę prokuratura skorzystali z umiejętności biegłego z zakresu antropologii sądowej, który przeprowadził rekonstrukcję wizerunku.

Rysopis: wiek: około 40-50 lat, 176 cm wzrostu, 60 kg, normalnej budowy ciała, włosy - szatyn z częściową siwizną. Ubrany był w szare spodnie typu moro z pomarańczowym napisem GA CHC, ciemną kurtkę z napisem MITSUBISHI ELECTRIC, koszulę flanelową w kratę. Przy denacie znajdowało się obuwie marki Nike. Na szyi mężczyzny znajdował się przewieszony na czarnym rzemyku medalik.

Apelujemy do wszystkich osób o pomoc w rozwiązaniu sprawy i dotarciu do rodziny zmarłego.

Osoby, które mają wiedzę na temat tożsamości denata proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie, pod numerem telefonu 47 77 21 211 lub na skrzynkę mailową:  dyzurny.gniezno@po.policja.gov.pl 

Mamy nadzieję, że uda się przywrócić zmarłemu tożsamość.

  • Mężczyzna, zdjęcie legitymacyjne, około 45 lat, jasna karnacja, lekko siwiejący.
  • Mężczyzna, zdjęcie legitymacyjne, około 45 lat, jasna karnacja, lekko siwiejący.
  • Oliwkowy but marki Nike
  • Srebrny medalik na czarnym rzemyku.
Powrót na górę strony