Aktualności

ETAP POWIATOWY TURNIEJU PAR PATROLOWYCH „PATROL ROKU 2024” ZA NAMI

Data publikacji 15.05.2024

Za nami eliminacje powiatowe do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2024”. Odbyły się one w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie.

 

Turniej jest formą doskonalenia zawodowego policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, czyli tych, których najczęściej spotykamy na ulicach miast. Jego celem jest podnoszenie poziomu wiedzy oraz umiejętności zawodowych policjantów „patrolówki”, a także wyrabianie nawyku współdziałania w patrolu, opartym na wzajemnym zaufaniu. A wszystko to w celu jak najbardziej profesjonalnego podejmowania interwencji.

W środę 15 maja w eliminacjach powiatowych zwyciężyli:

I. miejsce – st. post. Daria Skolasińska,

II. miejsce – sierż. Patryk Bojarski,

III. Miejce Paulina Jarmuż.

Swoją obecnością na eliminacjach zaszczycił zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie mł. Insp. Robert Recki, który życzył policjantom dobrego wyniku.

Naczelnik Wydziału Prewencji asp. szt. Przemysław Wagner, który był jednocześnie przewodniczącym komisji w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za udział, podkreślił, iż profesjonalizacja działań Policji jest elementem niezwykle ważnym, bowiem jesteśmy po to, by służyć społeczeństwu.

W najbliższym czasie przed policjantami etap wojewódzki, w którym udział wezmą st. post. Daria Skolasińska i sierż Patryk Bojarski.

Już teraz życzymy im powodzenia.

  • Kobieta około trzydziestu lat, ciemne włosy, zdjęcie legitymacyjne
Powrót na górę strony