Aktualności

Policjanci z Komisariatu Policji w Trzemesznie podczas kontroli volkswagena ujawnili narkotyki.

Data publikacji 04.02.2021

Policjanci z Komisariatu Policji w Trzemesznie podczas kontroli volkswagena, (w którym znajdowało się dwóch mieszkańców Trzemeszna) i pomieszczeń mieszkalnych znaleźli ponad 27 gramów narkotyków, a dokładniej susz marihuany oraz niewielką ilość amfetaminy. Zarówno 35-latek jak i 32-latek usłyszeli zarzut posiadania narkotyków. Grozi im kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

 
 
 
W środę, 3 lutego 2021 roku w godzinach popołudniowych, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trzemesznie, podczas służby zauważyli volkswagena zaparkowanego w Wymysłowie. W środku znajdowało się dwóch mieszkańców Trzemeszna w wieku 32 i 35 lat.
 
Nerwowe zachowanie kierowcy i pasażera zwróciło uwagę funkcjonariuszy, którzy postanowili sprawdzić, co jest powodem nietypowej reakcji mężczyzny. Okazało się, że mężczyźni posiadali przy sobie niewielkie ilości amfetaminy (ponad 2 gramy).
 
W związku z tym zostali zatrzymani.
 
W trakcie dokładnego przeszukania pomieszczeń mieszkalnych u 32-latka policjanci znaleźli kolejne narkotyki, a dokładnie prawie 25 gramów marihuany.
 
Grozi im kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.
  • narkotyki - susz roślinny