Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Na wieczną służbę odszedł nasz kolega – asp. sztab. Mirosław Wankowski

Data publikacji 02.11.2020

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 2 listopada br. zmarł nasz Kolega i Przyjaciel asp. sztab. Mirosław Wankowski – policjant Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Miał 49 lat. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. W imieniu Komendanta Powiatowego, kierownictwa oraz policjantów i pracowników gnieźnieńskiej Policji składamy rodzinie wyrazy żalu i współczucia z powodu śmierci. Trudno jest żegnać kogoś, kto jeszcze mógł być z nami. Łączymy się z pogrążoną w bólu rodziną.

 

W dniu 2 listopada 2020 roku w wieku 49 lat zmarł nasz Kolega, Przyjaciel, Policjant Wydziału Ruchu Drogowego.

Mirek w szeregi Policji wstąpił 15 września 1992 roku. Służbę rozpoczął w Oddziałach Prewencji Policji w Poznaniu, następnie w 1995 roku przeniósł się do Wydziału Prewencji w Gnieźnie, a od 2007 roku służył w Wydziale Ruchu Drogowego.

Komendant Powiatowy, kierownictwo, policjanci i pracownicy gnieźnieńskiej Policji łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Pozostawił w smutku pogrążoną żonę oraz dwójkę dzieci w wieku 11 i 19 lat.

Zawiadamiamy, że uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, 6 listopada o godzinie 11:00 w kościele pw. św. Michała Archanioła w Mieścisku.

 

 

Powrót na górę strony