Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki w aucie

Data publikacji 18.05.2020

Za posiadanie środków odurzających odpowie 20-latek z Gniezna. Policjanci kryminalni z gnieźnieńskiej komendy ujawnili w kierowanym przez niego samochodzie osobowym marki Audi środki odurzające. Mężczyzna już usłyszał zarzut. Przestępstwo to zagrożone jest karą nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór w centrum miasta. Wówczas to policjanci kryminalni z gnieźnieńskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej audi, którego kierujący zaczął wykonywać gwałtowne manewry na drodze. Jak się okazało 20-letni kierowca nie posiadał prawa jazdy, dodatkowo był senny i wypowiadał się nielogicznie. Sam dobrowolnie przekazał funkcjonariuszon dwa woreczki strunowe z zawartością narkotyków. Stróże prawa byli jednak nieufni i sami postanowili przeszukać auto, w którym znaleźli kolejne narkotyki. W sumie mundurowi znaleźli ponad 20 gramów marihuany i niewielką ilość amfetaminy. Dodatkowo mężczyźnie pobrano krew do badań. Auto zostało zabezpieczone na parkingu depozytowym.

Zatrzymany usłyszał już zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. W przeszłości był notowany przez policję.

Powrót na górę strony