Trzy panie szyją dla nas maseczki - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Trzy panie szyją dla nas maseczki

Data publikacji 21.04.2020

Trzy panie - Ania, Bożena i Dorota, które pracują w gnieźnieńskiej komendzie na stanowiskach cywilnych wykazały się szczególną inicjatywą i postanowiły działać. Panie uszyły kilkaset maseczek wielorazowego użytku, które już trafiły lub trafią w najbliższych dniach dla policjantów i pracowników gnieźnieńskiej komendy. Pamiętajmy, że tym szczególnym czasie środki ochrony indywidualnej są niezwykle ważne.

 

Mundurowi to jedna z grup zawodowych, które nie mogą „zwolnić” czy zawiesić swojej działalności w czasie epidemii. Codziennie pełnią służby i realizują swoje podstawowe zadania. Funkcjonariusze na bieżąco wyposażeni są w maseczki, rękawiczki, gogle czy kombinezony ochronne. Policjanci korzystają również z płynów do dezynfekcji powierzchni i rąk, które są zarówno w budynkach policyjnych, jak i w radiowozach. Środki ochrony indywidualnej są niezwykle ważne.

W tym szczególnym czasie w ostatnim czasie pojawiło się także wiele spontanicznych akcji. Dzisiaj trzeba wyjątkowo pochwalić trzy panie - Anię, Bożenę i Dorotę, które wykazały się szczególną inicjatywą i postanowiły działać. Panie w domowym zaciszu uszyły kilkaset maseczek wielorazowego użytku, które będą służyły gnieźnieńskim policjantom i pracownikom.


 

  • maseczki na usta i nos na stole
  • maseczki na usta i nos na stole
  • maseczki na usta i nos na stole