Dzielnicowy realizuje zadanie priorytetowe - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy realizuje zadanie priorytetowe

Data publikacji 20.04.2020

Dzielnicowy rejonu rejonu nr I gmina Łubowo informuje o wdrożeniu "Planu Działania Priorytetowego" w miejscowości Fałkowo.

 

Dzielnicowi prowadzą działania w ramach opracowanych półrocznych Planów Działań Priorytetowych dla swoich rejonów służbowych. Jest to narzędzie, które ma uspołecznić zadania realizowane przez dzielnicowych i zwiększyć skuteczność współdziałania dzielnicowego z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie. Określone zadania wynikają z oczekiwań społecznych uzyskanych z bieżącej analizy zagrożeń.

Mł. asp. Marcin Drzewiecki - dzielnicowy rejonu I gmina Łubowo (tel. służbowy 516 952 562, e-mail: dzielnicowy.czerniejewo3@po.policja.gov.pl ) W miejscowości Fałkowo 19 znajduje się sklep spożywczy Sklep Polski, przy którym w godzinach rannych i popołudniowych klienci sklepu parkują pojazdy na chodniku nie pozostawiając dla pieszych szerokości chodnika co najmniej 1,5 metra, czym naruszają warunki dopuszczalności zatrzymania i postoju na chodniku. Mieszkańcy Fałkowo anonimowo zgłaszali do dzielnicowego powyższy problem. Powyższe wykroczenie stwarza realne zagrożenie dla niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Plan realizowany jest do 31 sierpnia 2020 roku.