Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy realizuje zadanie priorytetowe

Data publikacji 20.04.2020

Dzielnicowy rejonu rejonu nr I gmina Łubowo informuje o wdrożeniu "Planu Działania Priorytetowego" w miejscowości Fałkowo.

 

Dzielnicowi prowadzą działania w ramach opracowanych półrocznych Planów Działań Priorytetowych dla swoich rejonów służbowych. Jest to narzędzie, które ma uspołecznić zadania realizowane przez dzielnicowych i zwiększyć skuteczność współdziałania dzielnicowego z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie. Określone zadania wynikają z oczekiwań społecznych uzyskanych z bieżącej analizy zagrożeń.

Mł. asp. Marcin Drzewiecki - dzielnicowy rejonu I gmina Łubowo (tel. służbowy 516 952 562, e-mail: dzielnicowy.czerniejewo3@po.policja.gov.pl ) W miejscowości Fałkowo 19 znajduje się sklep spożywczy Sklep Polski, przy którym w godzinach rannych i popołudniowych klienci sklepu parkują pojazdy na chodniku nie pozostawiając dla pieszych szerokości chodnika co najmniej 1,5 metra, czym naruszają warunki dopuszczalności zatrzymania i postoju na chodniku. Mieszkańcy Fałkowo anonimowo zgłaszali do dzielnicowego powyższy problem. Powyższe wykroczenie stwarza realne zagrożenie dla niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Plan realizowany jest do 31 sierpnia 2020 roku.

Powrót na górę strony