Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odszedł nasz kolega Sławomir Nowakowski

Data publikacji 28.12.2018

Z ogromnym smutkiem informujemy, że 25 grudnia 2018 roku zmarł nasz kolega, były Komendant Komisariatu Policji w Trzemesznie, podinspektor w stanie spoczynku Sławomir Nowakowski. Miał 49 lat. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę, bliskich, przyjaciół i kolegów. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych składa Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Przemysław Kozanecki.

 

W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia zmarł nasz kolega Sławomir Nowakowski, podinspektor w stanie spoczynku. Służbę w Policji rozpoczął w 1995 roku. W latach 2014 – 2017 był Komendantem Komisariatu Policji w Trzemesznie, po czym przeszedł na emeryturę.

Sławomir miał 49 lat, był wzorowym, oddanym służbie policjantem i zarazem wspaniałym człowiekiem, pełnym ciepła i życzliwości.

Koledzy i koleżanki i Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie składają wyrazy głębokiego współczucia rodzinie śp. Sławomira Nowakowskiego.

Msza pogrzebowa zostanie odprawiona w poniedziałek, 31 grudnia 2018 roku o godzinie 11:30 w kaplicy na cmentarzu Św. Wawrzyńca w Gnieźnie.

Powrót na górę strony