Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W klubie ukradł torebkę. Usłyszał zarzut

Data publikacji 27.12.2018

Gnieźnieńscy kryminalni ustalili dane mężczyzny, który w jednym z gnieźnieńskich klubów ukradł pozostawioną przy stoliku torebkę z zawartością telefonu i karty bankomatowej. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Gniezna. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży.

 

Jakiś czas temu gnieźnieńscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży damskiej torebki, do której doszło podczas dyskoteki w jednym z klubów na terenie miasta.

Poszkodowana zostawiła swoje rzeczy przy stoliku, przy którym siedziała razem ze znajomymi i poszła tańczyć. Torebkę pozostawiła na kilka minut bez opieki. Gdy wróciła do stolika już jej nie było. Kobieta powiadomiła o tym fakcie policjantów. W torebce miała przede wszystkim telefon komórkowy, kartę bankomatową i rzeczy osobiste. Swoje straty wyceniła na kwotę 2 500 złotych.

Kryminalni z gnieźnieńskiej komendy zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu na którym ujawniony był moment kradzieży i widoczny sprawca. Ustalili, że sprawcą kradzieży może być 25-letni mieszkaniec Gniezna, który również bawił się na tej imprezie. Mężczyzna nie był wcześniej karany.
Podczas przesłuchania 25-latek przyznał się do winy. Tłumaczył policjantom, że zobaczył pozostawioną przy stoliku torebkę, więc postanowił wykorzystać okazję i ukradł ją. Powiedział, że był mocno pijany i dlatego tak postąpił. Oddał torebkę z całą zawartością. Śledczy przedstawili mu zarzut kradzieży. Mężczyzna poddał się dobrowolnie karze grzywny.


 

Powrót na górę strony