Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci w miniony weekend zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców

Data publikacji 10.12.2018

Gnieźnieńscy policjanci w wyniku kontroli drogowych przeprowadzonych w ciągu minionego weekendu ujawnili 3 kierowców, którzy w stanie nietrzeźwości usiedli za kierownicę.

 

W piątek, 7 grudnia br. kilka minut przed 14:00 na ul. Matejki w Gnieźnie funkcjonariusze referatu patrolowo - interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem astrą, 38-letniego gnieźnianina. Przeprowadzone badanie kierowcy w wydychanym powietrzu wykazało 1,6 promila alkoholu. Auto, którym kierował 38-latek zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu.

Kolejny nietrzeźwy został zatrzymany 8 grudnia br. w Trzemesznie. Pijany mężczyzna wjechał volkswagenem polo na teren gospodarstwa rybackiego. 27-letni obywatel Ukrainy przebywający w Trzemesznie miał 1,9 promila alkoholu w organizmie.

W dniu 9 grudnia br. policjanci z Kłecka w Mieleszynie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Nissanem Micra. Przeprowadzone badanie wykazało 1,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Apelujemy do kierujących o ostrożną jazdę zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Przypominamy kierującym, że za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.


 

Powrót na górę strony