Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek w Niechanowie

Data publikacji 07.12.2018

W czwartek, 6 grudnia 2018 roku około godziny 13:30 na ulicy 22 lipca w Niechanowie doszło do zderzenia samochodu osobowego z dostawczym. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł kierowca samochodu osobowego, a dwie osoby podróżujące busem trafiły do szpitala. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności tego tragicznego wypadku.

 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Golf, 63-letni mieszkaniec gminy Witkowo jadą od strony Żydowa w kierunku Niechanowa na prostym odcinku drogi zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem ciężarowym marki Mercedes Vito, którym kierował 25-letni gnieźnianin. W wyniku wypadku kierowca golfa zmarł na miejscu, kierowca vito z obrażeniami ciała został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Poznaniu, pasażer tego auta został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala w Gnieźnie, gdzie pozostał na obserwacji.

Pojazdy uczestniczące w wypadku zostały zabezpieczone na parkingu policyjnym. Ruch w miejscu zdarzenia był zamknięty na czas wykonywania pod nadzorem prokuratora czynności na około 4 godziny.

 

Powrót na górę strony