Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek drogowy w Mącznikach

Data publikacji 03.12.2018

W niedzielę, 2 grudnia 2018 roku kilka minut przed godziną 5:00 w miejscowości Mączniki w gminie Gniezno auto, którym podróżowało pięć osób uderzyło w przydrożne drzewo. Cztery osoby odniosły obrażenia ciała. Jak wykazało przeprowadzone badanie kierująca pojazdem kobieta była nietrzeźwa. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierująca pojazdem marki Mitsubishi Outlander, 21-letnia mieszkanka Gniezna jadąc od strony Mieleszyna w kierunku miejscowości Zdziechowa, na prostym odcinku drogi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo. Autem podróżowało pięć osób w wieku od 21 do 26 lat.

Kierująca oraz dwóch pasażerów z obrażeniami ciała karetkami pogotowia zostali przetransportowani do szpitala w Gnieźnie, trzeci pasażer z ciężkimi obrażeniami został przetransportowany do szpitala w Poznaniu, czwarta pasażerka za zgodą funkcjonariuszy Policji udała się do domu.

Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego 21-latka kierująca pojazdem była nietrzeźwa. Przeprowadzone badanie wykazało w jej organizmie 1,2 promila alkoholu.

Policja ustala okoliczności wypadku.

 

Powrót na górę strony