Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

PRACOWNICY KORPUSU SŁUŻBY CYWILNEJ OBCHODZILI SWOJE ŚWIĘTO

Data publikacji 13.11.2018

Z okazji Święta Służby Cywilnej przypadającego na 11 listopada dziś w gnieźnieńskiej komendzie odbyła się uroczysta zbiórka pracowników cywilnych. Z tej okazji w imieniu szefa gnieźnieńskiej komendy życzenia złożył pracownikom I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji nadkom. Sławomir Sikorski, dziękując im jednocześnie za sumienność i zaangażowanie.

 

11 listopada to nie tylko symboliczna data odzyskania niepodległości. Ten dzień przypomina nam również, że Polska zaczęła odbudowę niepodległej struktury państwowości właśnie od administracji, a działalność służby cywilnej była pierwszym sygnałem, że Polska to jeden organizm, którego sercem jest prężnie działająca administracja rządowa.

13 listopada w salce konferencyjnej z okazji Dnia Służby Cywilnej, w imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie z pracownikami cywilnymi spotkał się nadkom. Sławomir Sikorski, I Zastępca Komendanta Powiatowego, który złożył wszystkim zebranym serdeczne podziękowania za dotychczasowe zaangażowanie i pracę, a także wzorowe wykonywanie swoich obowiązków i sumienność. W swoim wystąpieniu podkreślił jak ważna jest praca pracowników Policji. Z okazji święta kilkunastu pracowników zostało wyróżnionych nagrodami finansowymi.

 

Powrót na górę strony