Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy Tadeusz Koperski odszedł ze służby

Data publikacji 01.10.2018

W miniony Piątek Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie mł. insp. Przemysław Kozanecki złożył podziękowania za służbę asp. Tadeuszowi Koperskiemu. Kolega Tadeusz odszedł ze służby w celu realizacji kolejnych planów życiowych.

 

Tadeusz Koperski służbę w Policji rozpoczął w 2003 roku. Początkowo, tak jak każdy młody policjant patrolował ulice, następnie rozpoczął trwający najdłużej okres służby na stanowisku dzielnicowego. Służbę na tym stanowisku pełnił do chwili odejścia ze służby.

W miniony piątek (28 września 2018 r.) koledzy i koleżanki pożegnali Tadeusza. Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie mł. insp. Przemysław Kozanecki, złożył podziękowania za dobrą służbę, dziękował m.in. za profesjonalizm, jakim zawsze Tadeusz wykazywał się podczas pełnienia służby. Komendant złożył również życzenia zdrowia i realizacji planów osobistych. Do podziękowań i życzeń pomyślności przyłączyli się funkcjonariusze wydziału prewencji.Kolega Tadeusz odszedł ze służby w celu realizacji kolejnych planów życiowych.

 

 

Powrót na górę strony