Pożegnanie z mundurem - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie z mundurem

Data publikacji 30.04.2018

Są w życiu takie chwile, kiedy przychodzi czas wytchnienia od zawodowego zgiełku dnia codziennego i właśnie taki moment nadszedł dla asp. sztab. Teresy Powroźnik. W poniedziałek, 30 kwietnia 2018 roku oficjalnie pożegnała się z mundurem.

 

Asp. sztab. Teresa Powroźnik zdecydowała się na odejście na emeryturę po prawie 28-letniej służbie w mundurze. Wcześniej była pracownikiem Policji w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Przez wszystkie lata policjantka dała się poznać jako funkcjonariuszka zaangażowana w swoją służbę. Od 2003 roku pełniła służbę w pionie kryminalnym. Sumienie i z pełnym zaangażowaniem wywiązywała się z powierzanych jej obowiązków służbowych. Młodszym kolegom służyła doświadczeniem, dobrą radą i pomocą.

W czwartek Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie mł. insp. Przemysław Kozanecki wręczył jej świadectwo służby, jednocześnie składając podziękowania za długoletnią służbę i wyrażając słowa uznania życzył emerytce zdrowia i realizacji osobistych planów.

Policyjna brać życzy koleżance Teresie realizacji wszelkich zamierzeń i marzeń oraz wielu sukcesów, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.