Pożegnanie z mundurem - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie z mundurem

Data publikacji 26.02.2018

Każde pożegnanie ze służbą jest w gnieźnieńskiej komendzie momentem szczególnym, bo na emeryturę odchodzi przecież kolega, z którymi spędziło się kawał życia. Dzisiaj miało miejsce uroczyste pożegnanie odchodzącego na emeryturę st. asp. Sławomira Michałowicza kierownika Referatu Patrolowo- Interwencyjnego.

 

Stanowisko kierownika Referatu Patrolowo – Interwencyjnego st. asp. Sławomir Michałowicz piastował od sierpnia 2015 roku. Swoją służbę, rozpoczął w 1998 roku w Oddziałach Prewencji Policji w Poznaniu. Po roku został przeniesiony do Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, gdzie przez kilka lat związany był z pionem prewencji, następnie ruchu drogowego, w dalszej kolejności w Zespole Organizacji Służby i Zarządzania Kryzysowego.

W tym szczególnym dniu mł. insp. Przemysław Kozanecki, Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie podziękował st. asp. Sławomirowi Michałowiczowi za zaangażowanie i sumienne wykonanie powierzonych mu obowiązków. Jednocześnie w imieniu własnym oraz wszystkich funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie złożył życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz realizacji wszystkich tych planów i marzeń, których dotychczas zrealizować się nie udało. Dodał również, że odejście ze służby z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku jest rozpoczęciem nowej drogi, lecz już z mądrością nabytego doświadczenia.